Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
GIS
یکشنبه, 30 تیر 1398
سه شنبه, 17 بهمن 1391 22:50

GIS

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

GISگروه آکادمی علوم مکانی آمادگی خود را برای برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه GIS‌ اعلام می کند. در این دوره ها سعی شده است پایه های آموزش بر اساس تجربه افراد در پروژه های انجام گرفته استوار باشد. هر چند آموزش با این رویکرد با دشواری هایی برای فراگیران به همراه خواهد بود ولی افراد آموش دیده می توانند توانایی خود را در شرکت های مشاور و مراکز تحقیقاتی به کار گیرند.

این نوع نگاه به آموزش مستلزم تفاهم و نظر فراگیران خواهد بود. چرا که سرفصل های آموزشی که در وب سایت گروه آکادمی گروه مکانی در اختیار مخاطبان عزیز قرار گرفته فراتر از محتوی آموزشی توسط سازمان ها ارگانی های متصدی مشابه می باشد. و کفایت موضوع برای سطح آموزش متداول را می کند.

 

برخورد موضوعی به نحوه آموزش نرم افزار شاید از ویژگی دوره هایی که توسط آکادمی علوم مکانی برگزاری می کند باشد. هر چند این مستلزم همکاری فراگیران با مدرسین این گروه خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی برگزاری دوره با آدرس  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارتباط برقرار کنید.

خواندن 8995 بار آخرین بار تغییر یافته چهارشنبه, 02 اسفند 1391 14:18

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت