Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
سنجش از دور
شنبه, 04 خرداد 1398
سه شنبه, 17 بهمن 1391 22:48

سنجش از دور

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

rs02با افزایش کاربرد های سنجش از دور در پروژه ها و طرح های تحقیقاتی نیاز به یادگیری این دانش را روز به روز بیشتر کرده است. کاربرد های متعدد سنجش از دور و محدودیت های ماهیتی آن سبب گشته که مشتاقان به یادگیری این علم سردرگم شوند. از یک سو ارائه مطالب پایه و تئوری سنجش از دور با ماهیت کارگاهی آن در ذهن مخاطبان مغایرت دارد و از سوی دیگر عدم آگاهی از این مفاهیم سطح بهره برداری را از دوره های آموزشی بسیار پایین می آورد.

 

گروه آکادمی علوم مکانی برگزاری جلسات متعدد مشاوره ای را با فراگیران قبل از برگزاری دوره های آموزشی را وظیفه خود دانسته است. این رویکرد هر چند بااهداف مالی این گروه در تعارض بوده ولی منجر به برگزاری دوره های موفق گردیده است.

 

لازم است علاقه مندان به شرکت در دوره های سنجش از دور قبل از برگزاری دوره های آموزشی با متخصصین این گروه مشورت نمایند. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی برگزاری دوره با آدرس  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارتباط برقرار کنید.

خواندن 10432 بار آخرین بار تغییر یافته چهارشنبه, 02 اسفند 1391 14:20

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت