Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
کارگاه یک روزه Google Earth
سه شنبه, 31 اردیبهشت 1398
سه شنبه, 17 بهمن 1391 22:40

کارگاه یک روزه Google Earth

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(1 رای)

geدوره یک روزه گوگل ارث مجموعه از مفاهیم و اصول اولیه یادگیری گوگل ارث, نمونه مثال های صورت گرفته در محیط گوگل ارث و در نهایت برخی از دستورات کاربردی که مورد نیاز مخاطبین می باشد ارائه می گردد.

 

در بخش نخست این کارگاه یک روزه مفاهیم و اصول اولیه یادگیری گوگل ارث در قالب ایدئولوژی کار با گوگل ارث مطرح می شود. از آنجاییکه گوگل ارث بزرگترین و موفق ترین دست آور GISی دنیاست در این بخش مجموعه تجارب و دغدغه های متخصصین و صاحب نظران GIS در خصوص عدم به کارگیری دانش GIS و ریموت سنسینگ عنوان می شود. چرایی بهره برداری از گوگل ارث و هرمحصولی که چنین امکاناتی را در اختیار متخصصین می گذارد در این بخش تبین می شود.

بخش دوم با ذکر تجربیات و نمونه کار های صورت گرفته در گوگل ارث همراه است به گونه است که تمام فرضیه ها و دغدغه ها و پاسخ های بخش نخست را تایید می کند. در این بخش مخاطبین علاوه به امکانات شگفت انگیز گوگل ارث آشنا می شوند از مجموعه کارهایی که می توان در حوزه GIS و RS نیز بهره خواهند برد.

در بخش سوم به دلیل حضور افراد با تخصص های مختلف اقدام به معرفی برخی از تجربیاتی خواهد شد که کاربرد عام تر داشته باشد.

 برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی برگزاری دوره با آدرس  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارتباط برقرار کنید.

خواندن 3620 بار آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 06 اسفند 1391 16:24
مجموعه های بیشتر: دوره بلند مدت Google Earth »

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت