Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
بسته کارگاه آموزشی گرافیک وکتوری (کد بسته 101)
شنبه, 04 خرداد 1398

کارگاه آموزشی ترسیم سه بعدی - کد 202

این کارگاه دومین قسمت از سری کارگاه های ترسیم برای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم برای انجام کارهای ترسیمی خود لازم نیست زمان و هزینه فراوانی را صرف کنند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی آشنایی با جی ای اس - کد 301

این کارگاه اولین قسمت از سری کارگاه های GISبرای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم می توانند به دور از پیچیدگی با سیستم اطلاعات جغرافیایی آشنا و از آن بهره گیرند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی گرافیک - کد 100

این بسته کارگاه آموزشی از سری کارگاه های گرافیک برای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم برای انجام کارهای گرافیکی خود لازم نیست زمان و هزینه فراوانی را صرف کنند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی گرافیک وکتوری - کد 101

این کارگاه اولین قسمت از سری کارگاه های گرافیک برای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم برای انجام کارهای گرافیکی خود لازم نیست زمان و هزینه فراوانی را صرف کنند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی گرافیک رستری - کد 102

این کارگاه دومین قسمت از سری کارگاه های گرافیک برای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم برای انجام کارهای گرافیکی خود لازم نیست زمان و هزینه فراوانی را صرف کنند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی شیت بندی - کد 103

در بین دانشجویان و جامعه حرفه ای ابزاهای گوناگونی برای شیت بندی استفاده می شود که هر کدام ضعف و قوت های خود را دارند. تجربه ما این است که این دازین یکی از بهترین و قدرتمند ترین این ابزارهاست.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی ترسیم دو بعدی - کد 201

این کارگاه اولین قسمت از سری کارگاه های ترسیم برای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم برای انجام کارهای ترسیمی خود لازم نیست زمان و هزینه فراوانی را صرف کنند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

ادامه مطلب
جمعه, 04 اسفند 1391 01:47

بسته کارگاه آموزشی گرافیک وکتوری (کد بسته 101)

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

101-vector-graphic-posterاین کارگاه اولین قسمت از سری کارگاه های گرافیک برای کاربرانی است که ما اعتقاد داریم برای انجام کارهای گرافیکی خود لازم نیست زمان و هزینه فراوانی را صرف کنند. هدف ما توانمند سازی شما در انجام این قبیل کارها براساس آموزش های پروژه محور و در زمان کوتاه است. تجربه ای که بارها آن را انجام داده ایم و شاهد رضایت  شرکت کنندگان در کارگاه های قبلی بوده ایم.

اگر با نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ آشنایی دارید، این کارگاه تجربه ای متفاوت از کارهای گرافیکی را در اختیار شما می گذارد چون اساسا نوع گرافیک آن وکتوری است و با گرافیک رستری فتوشاپ متفاوت است.
(دریافت فایل پوستر)

نحوه ثبت نام:
اطلاعات زیر را به ترتیب به شماره تماس ( پیامک) یا پست الکترونیکی، ارسال کنید.
کد کارگاه - نام و نام خانوادگی - رشته تحصیلی - محل تحصیل - ساعات و روزهایی از هفته که می توانید در آن به کارگاه آموزشی مورد نظر بیایید.
خیلی از افراد به خاطر برنامه کاری خود، نمی توانند در کارگاه های مورد نظر خود شرکت کنند، ما این امکان را فراهم کردیم تا اگر روز و ساعات مورد نظر شما به حد نصاب یک کارگاه رسید در همان وقت، برای شما کارگاه بگذاریم. به طبع هر چه ساعات اعلامی شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای در اولویت قرار گرفتن شرکت در کارگاه خواهید بود.

مکان: میدان رسالت نرسیده به چهارراه سرسبز روبروی مسجد حجتیه پلاک 696 طبقه دوم
وب سایت: www.SpatialAcademy.com
شماره تماس:  09376361947
پست الکترونیکی: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

خواندن 1846 بار آخرین بار تغییر یافته جمعه, 04 اسفند 1391 02:20

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت