Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
Google Earth 6.2 Plus
سه شنبه, 31 اردیبهشت 1398
چهارشنبه, 14 فروردین 1392 00:34

Google Earth 6.2 Plus

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)


Google Earth logoنسخه پلاس (Plus) گوگل ارث با نسخه های متفاوت قابل دسترس می باشد. از نکات مهمی که در استفاده از این نسخه باید بدان اشاره نمود با کرک کردن آن فقط استفاده از ابزار ها متعددی امکان پذیر خواهد بود ولی کماکان قطع شدن اتصال آن با سرور گوگل ارث مرتفع نخواهد شد. به روز رسانی لایه های اطلاعاتی اضافه شده توسط خود کمپانی در نسخه های جدید قابل بهره برداری خواهد بود. در این قسمت از لینک ذیل، می توانید نرم افزار مربوط به Google Earth 6.2 Plus  را دانلود نمایید. نرم افزار مورد نظر بار ها توسط اعضاء آکادمی علوم مکانی تست شده است. در صورت عدم اجرای آن مشکل را در سیستم عامل خود جستجو فرمایید.

خواندن 2872 بار

نظرات   

 
0 # رسول 1392-01-25 18:40
درود
نرم افزارها قابل دانلود نیستند! لینک دانلود ارور میده. من عضو سایتتون هم هستم اما نتونستم دانلود کنم!
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن
 
 
0 # مدیریت 1392-01-29 18:10
دوست گرامی تمام مطالبی که در این سایت به اشتراک گذاشته شده است بدون ثبت نام نیز قابل دانلود می باشد. هر چند شما لطف فرمودید و این باعث افتخار ماست. در خصوص لینک دانلود من جستجو کردم مشکل از سرویس دهنده اینترنتی محل سکونت شماست.. بهترین پیشنهاد من در این لحظه شاید درست نباشد ولی با تغییر IP درست می شود. سرور ما داخل ایران هست.. برای اینکه سرعت دسترسی هم وطنان به اطلاعات راحت تر و سریع تر باشد. پیشنهاد من این هست که از Hotspot Shield Launch اگر سایر لینک ها کار می کند مشکل از سرویس اینترنت شماست..
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت