Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
ENVI 4.7
یکشنبه, 30 تیر 1398
سه شنبه, 13 فروردین 1392 23:17

ENVI 4.7

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(3 آرا)

ENVI 5 Banner nowAvailableنرم افزار( ENVI (The Environment for Visualizing Images ترکیبی از پردازش تصاویر طیفی پیشرفته و فن آوری تجزیه و تحلیل جغرافیایی مدرن در یک محیط نرم افزاری کاربر پسند می باشد. با توجه به استفاده کاربر از تصاویر پانکروماتیک، LIDAR ،SAR، چند طیفی (Multispectral) و فرا طیفی (Hyperspectral)  نرم افزار Envi به روز ترین ابزار های پردازشی و تجزیه و تحلیل را بمنظور استخراج اطلاعات معنی دار برای تصمیم گیری بهتر ارائه می دهد. این نرم افزار یکی از اصلی ترین نرم افزار های تخصصی در مطالعات سنجش از دور می باشد. در این قسمت از لینک ذیل، می توانید کرک مربوط به ENVI 4.7   را دانلود نمایید. کرک مورد نظر بار ها توسط اعضاء آکادمی علوم مکانی تست شده است. در صورت عدم اجرای آن مشکل را در سیستم عامل خود جستجو فرمایید.

خواندن 3801 بار
مجموعه های بیشتر: « ArcGIS 10.1 GapFill Landsat 7 »

نظرات   

 
+2 # faeze 1392-05-10 20:13
سلام و عرض خسته نباشید.. و تشکر فراوان بابت مطالب بسیار مفید سایتتون.. برای دانلود نرم افزارهای سنجش از دور توی این سایت فقط کرک نرم افزار رو گذاشتین.
سایت خوبی هست برای دانلود خود نرم افزار؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین..
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن
 
 
+1 # محبوبه 1393-05-07 15:15
سلام برای دانلود خود نرم افزار ENVi باید چکار کنم؟ کرکش را لینک کرده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم خود نرم افزار رو نیز به اشتراک بگذارین
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت