Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
زمین آمار
یکشنبه, 30 تیر 1398
جمعه, 15 دی 1391 16:48

زمین آمار

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(5 آرا)

geosatبهره برداری از دانش زمین آمار (GeoStatistics) در تهیه نقشه و تحلیل مکانی پدیده های مختلف می تواند راه گشا باشد. تهیه نقشه خصوصصیات شیمایی خاک، آلودگی های آب و خاک و هوا از جمله توانایی های اعضاء گروه آکادمی علوم مکانی می باشد. 

به منظور بهره برداری از اطلاعات این بخش می بایست پلاگین گوگل ارث به منظور نمایش و دسترسی امکانات تحت وب گوگل ارث روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. در صورت عدم نمایش اطلاعات و ظاهر شدن پیغام نصب پلاگین گوگل ارث از لینک ارائه داده شده نرم افزار گوگل ارث را دانلود و نصب نمایید. سپس مرور گر خود را (Internet Explorer, Mozila Fire Fox, Opera, Chrome) را بسته و مجددا باز نمایید. در صورتی که این فرآیند را یک بار انجام داده اید نیاز به تکرار مجدد آن نمی باشد.  

(لینک دانلود نرم افزار گوگل ارث (دارای پلاگین نمایش تحت وب) می توانید با استفاده ترکیبی از Shift و Arrow Key (بالا، پایین،‌ چپ و راست) arrowkeys png اقدام به دوران و دید افقی گوگل ارث نماید.

 

خواندن 3993 بار آخرین بار تغییر یافته جمعه, 15 دی 1391 17:14

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت