Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
پهنه بندی خطر زمین لغزش
یکشنبه, 30 تیر 1398
شنبه, 09 دی 1391 17:45

پهنه بندی خطر زمین لغزش

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(3 آرا)

landslide prgنقشه خطر زمین لغزش جز یکی از لایه های اطلاعاتی مهم است که در برنامه ریزی پروژه هایی همچون مسکن و شهرسازی, راه سازی, خطوط انتقال نیرو و خطوط انتقال سوخت مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه لایه خطر زمین لغزش جزء مجموعه توانایی های گروه آکادمی علوم مکانی می باشد که به جرات می توان گفت از منابع و اطلاعات به هنگام مورد استفاده قرار می گیرد.

به منظور بهره برداری از اطلاعات این بخش می بایست پلاگین گوگل ارث به منظور نمایش و دسترسی امکانات تحت وب گوگل ارث روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. در صورت عدم نمایش اطلاعات و ظاهر شدن پیغام نصب پلاگین گوگل ارث از لینک ارائه داده شده نرم افزار گوگل ارث را دانلود و نصب نمایید. سپس مرور گر خود را (Internet Explorer, Mozila Fire Fox, Opera, Chrome) را بسته و مجددا باز نمایید. در صورتی که این فرآیند را یک بار انجام داده اید نیاز به تکرار مجدد آن نمی باشد.  

لینک دانلود نرم افزار گوگل ارث (دارای پلاگین نمایش تحت وب) می توانید با استفاده ترکیبی از Shift و Arrow Key (بالا، پایین،‌ چپ و راست) arrowkeys png اقدام به دوران و دید افقی گوگل ارث نماید.

 

خواندن 3041 بار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت