Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
مکانیابی استقرار توربین های بادی
یکشنبه, 30 تیر 1398
شنبه, 09 دی 1391 15:38

مکانیابی استقرار توربین های بادی

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

windengبهره برداری از انرژی های تجدید شوند یکی از موءثر ترین رویکرد در راستای توسعه پایدار است. مکانیابی مناطق مستعد به منظور استقرار توربین های بادی با بهره برداری از سامانه اطلاعات مکانی (GIS) و سنجش از دور (RS) امروزه در سراسر دنیا امری است متداول. گروه آکادمی علوم مکانی آمادگی خود را جهت برگزاری نشت های تخصصی با متخصصین ارگان های دولتی مربوطه به منظور ارائه راهکار ها مناسب در این خصوص دارد.

به منظور بهره برداری از اطلاعات این بخش می بایست پلاگین گوگل ارث به منظور نمایش و دسترسی امکانات تحت وب گوگل ارث روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. در صورت عدم نمایش اطلاعات و ظاهر شدن پیغام نصب پلاگین گوگل ارث از لینک ارائه داده شده نرم افزار گوگل ارث را دانلود و نصب نمایید. سپس مرور گر خود را (Internet Explorer, Mozila Fire Fox, Opera, Chrome) را بسته و مجددا باز نمایید. در صورتی که این فرآیند را یک بار انجام داده اید نیاز به تکرار مجدد آن نمی باشد.  

لینک دانلود نرم افزار گوگل ارث (دارای پلاگین نمایش تحت وب) می توانید با استفاده ترکیبی از Shift و Arrow Key (بالا، پایین،‌ چپ و راست) arrowkeys png اقدام به دوران و دید افقی گوگل ارث نماید.

 

خواندن 2849 بار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت