Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
بررسی اثرات زیست محیطی آلاینده ها
یکشنبه, 30 تیر 1398
شنبه, 09 دی 1391 15:16

بررسی اثرات زیست محیطی آلاینده ها

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(2 آرا)

noiseepبررسی اثرات زیست محیطی آلاینده ها با تکیه بر سامانه اطلاعات مکانی (GIS) و سنجش از دور (RS) می تواند نقشه راهی باشد در اجرا و تصمیم گیری های مهم و کلان. شبیه سازی و پایش آلودگی ها و به اشتراک گذاشتن آن می توان مشارکت های مردمی را نیز به همراه داشته باشد. گروه آکادمی علوم مکانی با استفاده از ظرفیت های تیم محیط زیست آمادگی خود جهت مطالعات در این حوزه را دارد.

 

به منظور بهره برداری از اطلاعات این بخش می بایست پلاگین گوگل ارث به منظور نمایش و دسترسی امکانات تحت وب گوگل ارث روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. در صورت عدم نمایش اطلاعات و ظاهر شدن پیغام نصب پلاگین گوگل ارث از لینک ارائه داده شده نرم افزار گوگل ارث را دانلود و نصب نمایید. سپس مرور گر خود را (Internet Explorer, Mozila Fire Fox, Opera, Chrome) را بسته و مجددا باز نمایید. در صورتی که این فرآیند را یک بار انجام داده اید نیاز به تکرار مجدد آن نمی باشد.  

لینک دانلود نرم افزار گوگل ارث (دارای پلاگین نمایش تحت وب) می توانید با استفاده ترکیبی از Shift و Arrow Key (بالا، پایین،‌ چپ و راست) arrowkeys png اقدام به دوران و دید افقی گوگل ارث نماید.

 

 

خواندن 2664 بار آخرین بار تغییر یافته شنبه, 09 دی 1391 17:34

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت