Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
نقشه برداری
شنبه, 04 خرداد 1398
جمعه, 24 آذر 1391 00:54

نقشه برداری

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

srvگروه آکادمی علوم مکانی با داشتن تیم نقشه برداری توانایی، تهیه نقشه های توپوگرافی اعم از منطقه ای، شهری و نقشه هاي کاداستر، نقشه برداری و پیاده کردن نقشه ها شامل مسیرها، خطوط لوله و انتقال نیرو، نقشه های شهری و ثبتی، پروفیل های طولی و عرضی و تجمیع و افراز زمین، نقشه برداری تونل و معدن، میکروژئودزی، و مطالعات جابجایی گسل ها، رفتارسنجی سدها و ابنیه فنی و گسترش شبکه های ژئودزی و ترازیابی دقیق، تعیین و اندازه گیری نقاط کنترل زمینی عکسی می باشد.

 

 به منظور بهره برداری از اطلاعات این بخش می بایست پلاگین گوگل ارث به منظور نمایش و دسترسی امکانات تحت وب گوگل ارث روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. در صورت عدم نمایش اطلاعات و ظاهر شدن پیغام نصب پلاگین گوگل ارث از لینک ارائه داده شده نرم افزار گوگل ارث را دانلود و نصب نمایید. سپس مرور گر خود را (Internet Explorer, Mozila Fire Fox, Opera, Chrome) را بسته و مجددا باز نمایید. در صورتی که این فرآیند را یک بار انجام داده اید نیاز به تکرار مجدد آن نمی باشد.

(لینک دانلود نرم افزار گوگل ارث (دارای پلاگین نمایش تحت وب)

می توانید با استفاده ترکیبی از Shift و Arrow Key (بالا، پایین،‌ چپ و راست) arrowkeys png اقدام به دوران و دید افقی گوگل ارث نماید.

 

خواندن 5909 بار آخرین بار تغییر یافته جمعه, 15 دی 1391 17:54
مجموعه های بیشتر: پهنه بندی سیلاب »

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت