Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
سیستم فرماندهی زلزله
یکشنبه, 30 تیر 1398
جمعه, 09 فروردین 1392 22:40

سیستم فرماندهی زلزله

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(1 رای)

earthquake iceسنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در زمینه های گسترده ای کاربرد دارد، یکی از این کاربردها بکارگیری این سیستم در مدیریت بحران(زلزله) می باشد.
مدیریت بحران، فرآیند برنامه ریزی ها و اقدامات دستگاه های اجرایی می باشد و تلاش   می کند از بحران پیشگیری نماید یا در صورت وقوع در جهت کاهش آثار، ایجاد آمادگی لازم، مقابله، امدادرسانی سریع و بهبود اوضاع تا رسیدن به وضعیت عادی و بازسازی تلاش می کند.
مدیریت بلایای طبیعی تنها هنگامی می تواند به درستی صورت گیرد که، اطلاعات کافی در مورد خسارات وارده، شدت حادثه و نیروهای امدادی در دسترس باشد. گروه آکادمی علوم مکانی با کمک تیم ریموت سنسینگ (RS) و سامانه اطلاعات مکانی (GIS) قادر به راه اندازی و ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

به منظور بهره برداری از اطلاعات این بخش می بایست پلاگین گوگل ارث به منظور نمایش و دسترسی امکانات تحت وب گوگل ارث روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. در صورت عدم نمایش اطلاعات و ظاهر شدن پیغام نصب پلاگین گوگل ارث از لینک ارائه داده شده نرم افزار گوگل ارث را دانلود و نصب نمایید. سپس مرور گر خود را (Internet Explorer, Mozila Fire Fox, Opera, Chrome) را بسته و مجددا باز نمایید. در صورتی که این فرآیند را یک بار انجام داده اید نیاز به تکرار مجدد آن نمی باشد.  

(لینک دانلود نرم افزار گوگل ارث (دارای پلاگین نمایش تحت وب) می توانید با استفاده ترکیبی از Shift و Arrow Key (بالا، پایین،‌ چپ و راست) arrowkeys png اقدام به دوران و دید افقی گوگل ارث نماید.

 

خواندن 2791 بار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود به سایت